MENU
Zamknij

Dominika Kindrat

Wokalistka

Nauczyciel śpiewu

Certyfikowany trener wokalny IVA i MVT.

Zapisz się na lekcje u mnie już dziś!

O mnie

Wokalistka sesyjna, multiinstrumentalistka, trenerka głosu, pedagog. Kobieta z pasją i talentem. Od najmłodszych lat związana ze sceną. Brała udział w wielu projektach muzycznych śpiewając w chórach i zespołach, grając na instrumentach, wykonując muzykę w różnych gatunkach i stylach. Koncertowała w Polsce i zagranicą. Magister sztuki, absolwentka Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Certyfikowany trener wokalny międzynarodowej organizacji Institute for Vocal Advancement (level 2) oraz Modern Vocal Training (level 2). Nauczyciel śpiewu w Rzeszowskim Domu Kultury (od 2011r.) i Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie (od 2015r.). Od 2017r. właścicielka własnego Studia Wokalnego (obecnie przy Pułaskiego 3 w Rzeszowie). Brała udział w wielu warsztatach dla wokalistów i nauczycieli śpiewu m.in. European Vocal Camp, World Voice Teacher's Expo, Dr Vox Voice Theraphy i wielu innych. Uczyła się pod okiem takich trenerów jak: Andres Martorell, Magda Navarrete, Monique Thomas, Wagner Barbosa, Spencer Welch, Stephanie Borm-Kruger. Trenuje nie tylko początkujących wokalistów lecz również profesjonalistów, aktorów i nauczycieli, współorganizuje warsztaty wokale. Jej uczniowie zdobywają ogromne sukcesy podczas festiwali o randze międzynarodowej, ogólnopolskiej oraz wojewódzkiej. Biorą udział w programach telewizyjnych (The Voice Kids), nagrywają ulubione covery i rozwijają swoje pasje. Jako wokalistka współpracuje obecnie przy takich projektach muzycznych jak Bossa Nova Quartet, Buen Camino, The Walker, Tomek Stężalski Quartet, Ratatam & Folk Dream Team, Opa Cupa, Dagny/Osiecka.

Couture

Vocal Studio

DKVS logo

Chcesz czysto trafiać w dźwięki? Używać głosu tak, żeby był silny i dźwięczny? Chcesz poszerzyć skalę? Masz problemy z wysokimi dźwiękami? Czujesz zacisk w gardle? Lubisz śpiewać ale brak Ci pewności siebie? A może po prostu szukasz sposobu, żeby się rozerwać i odstresować?

Przyjdź na lekcję! Jeśli wydaje Ci się, że fałszujesz pomogę wytrenować Twoje mięśnie aby były zdolne wydobyć czysty dźwięk. Jeśli uważasz, że Twój głos jest za słaby dobiorę odpowiednie ćwiczenia, żebyś wiedział jak wydobyć go aby był mocny. Jeśli chcesz poszerzyć skalę – nie ma sprawy! Po kilku lekcjach zobaczysz pierwsze efekty. A wysokie, trudne dźwięki? Na to też coś poradzimy! Razem ze mną możesz rozwinąć nie tylko swoją technikę ale również kreatywność wokalną oraz rozszerzyć horyzonty muzyczne. Pomogę Ci w interpretacji piosenek, rozwinę Twoją muzykalność.

Jestem wykwalifikowanym nauczycielem śpiewu. Od 2011 roku pracuję z dziećmi, młodzieżą a także dorosłymi amatorami i profesjonalistami. Jestem certyfikowanym trenerem wokalnym organizacji Institute For Vocal Advancement oraz Modern Vocal Training zrzeszających nauczycieli śpiewu z całego świata. Więcej na mój temat możesz przeczytać w zakładce „O mnie”.

Każdy głos traktuję indywidualnie. Ćwiczenia dopieram tak, żeby rozwijały głos i nie robiły nikomu krzywdy. Technika, którą pracuję należy do jednych z najbardziej uniwersalnych i efektywnych metod uczenia śpiewu.

Pracuję również z dziećmi w wieku od 8 lat. Rozwijam ich muzykalność, kreatywność, kształcę ich głos, pracuję nad piosenkami. Moi uczniowie to laureaci wielu festiwali i konkursów wokalnych na szczeblach międzynarodowych i ogólnopolskich. Na lekcjach panuje świetna atmosfera i dobra zabawa.

Uczę w systemie 30,45 lub 60-minutowym. Sam możesz zdecydować ile czasu potrzebujesz. Nie musisz zapisywać się na cały semestr. Na zajęcia przychodzisz kiedy chcesz. Jeśli chcesz się umówić, napisz do mnie! Pamiętaj jednak, że głos to mięśnie. Każdy wokalista tak jak i każdy sportowiec potrzebuje regularnego treningu. Jeśli chcesz, żeby głos działał dobrze ćwicz go systematycznie.

Pierwsza lekcja? Nie ma się czego obawiać! Jestem po to, żeby pomóc, nie po to, żeby Cię oceniać! Dla mnie nie ma znaczenia na jakim jesteś poziomie. Jeśli przyszedłeś to znaczy, że chcesz być lepszy. Każda lekcja to krok bliżej celu! Miej w zanadrzu swoja ulubioną piosenkę oraz dużo uśmiechu. Zapoznaj się również z regulaminem mojej pracowni.

Lekcję możesz zabookować tutaj: Schedule Appointment

Napisz do mnie